Головна » 2023 » Листопад » 17 » Скільки військових та цивільних українців перебувають в полоні у росіян - в уряді розповіли

Скільки військових та цивільних українців перебувають в полоні у росіян - в уряді розповіли

  В полоні російських терористів станом на 17 листопада 2023 року перебувають 4337 українських військовослужбовців та цивільних – 3574 та 763 особи відповідно.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Усі факти потрапляння у полон до терористів були встановлені комісією міністерства, дані, отримані за результатами дослідження, внесені до єдиного державного реєстру. Родинам полонених держава виплачує одноразову та щорічну грошову допомогу.

Так, тільки з початку 2023 року було виплачено від держави 422 млн грн звільненим із полону, а також родичам військовополонених, цивільних заручників та політичних ув’язнених.

Нагадаємо, раніше “Флот 2017” повідомляв, що наразі вже 2600 громадян повернулись додому з російського полону. Але на сьогодні немає активної динаміки обмінів, але фонд поповнюється, робота ведеться, тому результати будуть.

Також повідомлялося, що російські окупанти на Запорізькому напрямку розстрілюють українських полонених, страчують своїх бійців – “відказників”, які не мають мотивації воювати. Відомо про розстріл росіянами кількох українських полонених на Токмацькому напрямку.

 


За матеріалами: Новини сьогодні
17-11-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1343

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]