Головна » 2021 » Вересень » 19 » Студентську вечірку на 25 тисяч людей в Іспанії поліція не змогла розігнати. ВІДЕО

Студентську вечірку на 25 тисяч людей в Іспанії поліція не змогла розігнати. ВІДЕО

 

В Іспанії поліція виявила студентську вечірку на 25 тисяч людей, однак не змогла її розігнати. Захід відбувався на відкритому повітрі та ознаменував початок семестру в мадридському університеті Комплутенсе. Про це повідомляє The Local Spain.

Іспанські ЗМІ заявили, що це було найбільше подібне зібрання з початку пандемії. Поліція зазначила, що вечірку організували онлайн через WhatsApp.

Однак правоохоронці підкреслили, що без попереднього попередження з боку університету і без часу для підготовки відповідної операції розігнати натовп із 25 тисяч людей — це завдання, яке майже неможливо виконати.

 

Відтак поліція за підтримки дронів намагалася зберегти мир і гарантувати відсутність інцидентів, особливо на прилеглих дорогах й у громадському транспорті. Правоохоронці були на місці до світанку.

Подібні збори відбулись і в кампусі Автономного університету Барселони, на вечірку прийшло 8 тисяч людей.

Хоча Іспанія зняла багато обмежень, люди досі зобовʼязані носити маски на відкритому повітрі, якщо вони не можуть підтримувати безпечну відстань 1,5 метра. Масові збори. як і раніше заборонені, хоча їхня чисельність варіюється від регіону до регіону. Що стосується вакцинації, в Іспанії повністю прищеплено 75% населення.

В Іспанії затримали чоловіка після зараження коронавірусом 22 осіб. Він кашляв на колег — хотів, щоб ті захворіли

У березні в Барселоні відбувся великий експериментальний концерт У Барселоні провели концерт із 5 тисячами глядачів — але перед цим всіх протестували на коронавірус.


За матеріалами: Новини сьогодні
19-09-2021
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1242

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]