Головна » 2024 » Травень » 11 » У серійне виробництво вийде україно-хорватський трактор-розміновувач

У серійне виробництво вийде україно-хорватський трактор-розміновувач

Локалізоване на українському підприємстві А3tech виробництво хорватської машини розмінування DOK-ING MV-4 став ближчим до серійного виробництва. Після серії державних випробувань на нього виписано сертифікат відповідності.

Цей документ дає право промислового виготовлення зазначеної техніки в необмеженій кількості та її продажу на внутрішньому та зовнішньому ринках. Про цю подію офіційно сповістили відразу два Міністерства – економіки та з питань стратегічних галузей промисловості України.

Щодо експорту за межі країни, то мова про такий торговий напрямок нині не йде, оскільки внутрішні потреби на такий спецтранспорт як урядових структур, так і в операторів гуманітарного розмінування не просто великі, а дуже великі.

Підприємство А3tech, яке здійснює збірку і локалізацію хорватських машин DOK-ING, з початку року збільшило свій штат на 12%. Крім того, компанія залучила до виробництва ще один завод, який виготовляє частину комплектуючих.

В планах залучити до виробництва ще одне підприємство, оскільки А3tech найближчим часом планує випробувати на полігоні важку машину для розмінування MV-10 і після отримання сертифікату перейти до серійного виробництва. На машини такого типу вже зараз є замовники.


За матеріалами: Новини сьогодні
11-05-2024
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1237

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]