Головна » 2019 » Листопад » 16 » В Україну наступного тижня приїде прем'єр Чехії: план візиту

В Україну наступного тижня приїде прем'єр Чехії: план візиту

Прем’єр-міністр Чехії Андрей Бабіш наступного тижня відвідає Київ під час дводенної поїздки. Про це повідомляє місцеве видання České noviny.

"Частиною поїздки є зустріч з президентом України Володимиром Зеленським, а також підготовка до зустрічі з прем’єр-міністром Олексієм Гончаруком. Основною метою офіційного візиту є висловлення підтримки територіальній цілісності, суверенітету і незалежності України, а також зближення України і Європейського Союзу", – пише видання.

Крім політичних зустрічей із Зеленським, Гончаруком і Дмитром Разумковим, Бабіш і Гавлічек візьмуть участь у чесько-українському бізнес-форумі. Ділову місію очолює президент Торгово-промислової палати Чехії Володимир Длоугі.

«Україна є 20-м найбільшим зовнішньоторговельним партнером Чеської Республіки. За даними Торгової палати, вона пропонує широкі можливості для чеських підприємців у сфері цивільної авіації, транспортної галузі та інфраструктури, енергетики, водного господарства, оборонної промисловості і машинобудування», – зазначає видання з посиланням на матеріали уряду.


За матеріалами: Новини Закарпаття
19.01.2020
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 149

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]