Вибір змішувача для ванної - непросте завдання
Вибір змішувача для ванної - непросте завдання
Робота сучасних змішувачів все менше зводиться до однієї лише функціональності, в моду входить естетична краса, незвичайні дизайнерські рішення і стилістика. Важливо також, щоб змішувач був вдало вбудований в загальне оформлення ванної кімнати. Для вдалого поєднання всіх вимог при виборі цього сантехнічного об'єкта слід володіти незвичайним вродженим смаком, який можна легко підкоригувати запропонованими в цій статті порадами. Проте одразу хочемо зауважити, що перейшовши за посиланням https://sanmix.net.ua/santehnika/smesiteli/smesiteli-dlia-vanny завжди можна вигідно придбати стильні та якісні змішувачі для ванної.
Кількість змішувачів
Для ванних кімнат, розмір яких не перевищує радянських стандартів, можна обійтися одним змішувачем для ванни і раковини. Таке універсальне рішення значно скоротить місце і в без того малому просторі. Якщо ж розміри приміщення дозволяють розмістити додатково душову кабіну і біде, то кращим рішенням буде установка змішувача з лійкою і шлангом.
Куди помістити змішувач
Тут все залежить від типу приладу. Підібрати ж сучасні змішувачі, нагадаємо, можна перейшовши за посиланням sanmix.net.ua/santehnika/smesiteli на сайт — спеціалізований інтернет-магазин Sanmix.net.ua. Так, змішувач може бути вбудований в сантехніку, або ж виведений окремо. Багато хто віддає перевагу рішенню закріпити змішувач на стінах. Якщо говорити про способи монтажу цього сантехнічного об'єкта, то можна розділити три види установки змішувачів:
- врізні;
- вбудовані;
- настінні.
Настінні моделі
Ці змішувачі кожен з нас пам'ятає ще з самого дитинства. Пристрій розміщується на поверхні стіни, шланг або трубопровід, що підводять воду, приховані в стіні. Змішування води проводиться двома важелями, які розміщені на корпусі сантехніки.
Врізні моделі
Цей різновид змішувачів набув широкого поширення на початку нульових, і сьогодні практично неможливо уявити собі багатий будинок без цієї новинки. Монтаж проводиться з бічної частини раковини або ванни. Відмінна риса цих пристроїв полягає в наявності носиків невеликої довжини. Для ванн їх довжина зазвичай становить 30 см, для раковин - 10 см. Для душових кабін такого роду змішувачі не призначені.
Вбудовані моделі
При монтажі весь пристрій максимально поміщається всередину сантехнічних об'єктів, тому всі елементи, що відповідають за підведення і перемішування води, залишаються приховані. Назовні виводиться тільки кран і важіль управління, який останнім часом все частіше замінюється кнопкою. Пристрій відрізняється компактністю, стильним виглядом і сучасним оформленням. Зазвичай виробник випускає такі змішувачі для кожної конкретної моделі ванни і раковини.
З усього цього випливає, що підібрати змішувач для ванної кімнати не становить особливих труднощів, благо асортимент на сьогоднішньому ринку великий. Як то кажуть - були б гроші.