Головна » 2023 » Березень » 24 » З чорного списку країн, які руйнують протидію корупції, Україну викреслили

З чорного списку країн, які руйнують протидію корупції, Україну викреслили

Група держав Ради Європи проти корупції (GRECO) викреслила України зі списку країн, де стан протидії корупції є "глобально незадовільним". Про це повідомляється в звіті органу Ради Європи.

GRECO оприлюднила звіт щодо прогресу у запобіганні корупції членів парламенту, суддів та прокурорів в Україні. Державу викреслили з чорного списку країн зі структурними змінами, які руйнують протидію корупції.

Так, у звіті наводиться оцінка прогресу, який досягнула Україна у виконанні рекомендацій, наданих у 2017 році з приводу запобігання корупції серед членів парламенту, суддів та прокурорів.

GRECO зазначає, що Україна досягла певних покращень та задовільно виконала 15 з 31 рекомендації. При цьому 9 рекомендацій було виконано частково, а 7 не були виконані.

Повідомляється, що Україна навіть попри війну продовжила роботу з імплементації рекомендацій GRECO.

Орган Ради Європи з антикорупційного моніторингу зазначає, що поточний рівень виконання рекомендацій Україною більше не є "глобально незадовільним", як це було після попереднього звіту, опублікованого у квітні 2022 року.

Група також попросила Україну надати звіт про заходи, вжиті для втілення невиконаних рекомендацій до 31 березня 2024 року.


За матеріалами: Новини сьогодні
24-03-2023
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1220

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]