Головна » 2024 » Лютий » 2 » Залужний виступив у ЗМІ - слабкість санкцій, позиційна війна та переозброєння України

Залужний виступив у ЗМІ - слабкість санкцій, позиційна війна та переозброєння України

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний написав велику статтю для американських ЗМІ, де “підсвітив” головні проблеми та виклики, які зараз стоять перед Україною та її союзниками під час війни проти росії. Про це повідомляє сайт ЗСУ, який розмістив переклад статті.

Тезисно про головне у статті головкома:

Концепція перемоги у війні залишилася незмінною з часів Другої світової: це знищення ворога, захоплення та звільнення територій. Змінилися тільки озброєння та рівень технологій.

Кожна війна унікальна. Щоб виграти цю – потрібно знайти свою унікальну стратегію і логіку. Україна не відкидає існуючих стратегій, але змінює їх та наповнює новим змістом.

Єдиним інструментом виводу війни з позиційної фази є активне та масове використання безпілотників, оскільки позиційна війна для України невигідна.

На ситуацію навколо війни в Україні впливає також нестабільність політики у союзних державах – це призводить до скорочення військової підтримки.

росія задоволена тим, як відвернули увагу від України спровоковані російськими терористами конфлікти в Ізраїлі та Ємені. Можна очікувати спроб рф спровокувати конфлікти в інших місцях.

Союзники України не можуть швидко виготовляти боєприпаси – у світі дефіцит порохів через те, що ніхто не був готовий до великої війни.

Санкції безсилі та беззубі – рф розгортає свій військово-промисловий комплекс, північнокорейські та іранські терористи допомагають своїм російським друзям.

В росіян дуже багато м’яса. Водночас, в Україні державні інституції неспроможні покращити поповнення армії, не застосовуючи непопулярні заходи.

Український ВПК не може забезпечити потреби ЗСУ, як наслідок – Україна занадто сильно залежить від підтримки союзників.

Зараз єдиний шлях перемогти російських терористів – переважити їх у технологіях, тобто у безпілотниках та інших високотехнологічних засобах знищення.

Україна повинна досягти абсолютної переваги в повітрі, як у безпілотниках, так і в авіації. Це серед іншого дозволить припинити російські спроби наступу.

Україна повинна знищувати економічний потенціал росії, ізолювати її та виснажити, розгромити та змусити припинити бойові дії.

Україна може за п’ять місяців створити абсолютно нову державну систему технологічного переозброєння, яка дозволить завдавати раптових масованих ударів, зменшити втрати та залежність від важкої техніки.

У 2024 Україна має зосередитися на трьох головних напрямках – це створення системи забезпечення збройних сил високотехнологічними засобами, нова філософія навчання та ведення війни, якомога швидше освоєння нових бойових можливостей.

Раніше повідомлялося, що ввечері 29 січня прессекретар Президента України Сергій Никифоров спростував інформацію про відставку головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного, яка поширювалася в інформпросторі.


За матеріалами: Новини сьогодні
02-02-2024
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1514

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]