Головна » 2013 » Травень » 20 » Іршавські свободівці впорядкували пам’ятник борцям за волю

Іршавські свободівці впорядкували пам’ятник борцям за волю

17 травня члени Іршавської районної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" здійснили щорічну акцію з облаштування пам'ятки "Борцям, полеглим за волю України!".

На виїзді з Іршави, біля хреста, встановленого у 90-і роки, націоналісти висадили квіти і облаштували навколишню територію.

"Акцію з облаштування території навколо пам'ятного знака "Борцям, полеглим за волю України!" ми проводимо кілька разів у рік. Це особливе місце для кожного із нас, для жителів Іршавського району. Хрест є нагадуванням про тисячі полеглих та закатованих синів і дочок українського народу, які в різні часи боролися за визволення і право на вільне життя", – зазначив голова Іршавської "Свободи" Михайло Мочан.

Свободівці Іршавщини також звернулися до всіх закарпатців із закликом впорядкувати зарослі могили полеглих українських повстанців, аби таким чином відновити та вказати на місця забутої слави українських звитяг, – йдеться у повідомленні прес-служби закарпатської "Свободи".За матеріалами: Новини Закарпаття
20.10.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 11010

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]