Головна » 2015 » Травень » 27 » Провести розслідування виконання службових обов'язків керівництва МОЗ доручив Яценюк

Провести розслідування виконання службових обов'язків керівництва МОЗ доручив Яценюк

Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив ряду центральних органів виконавчої влади до 10 червня провести службове розслідування на предмет належного виконання службових обов'язків міністром охорони здоров'я Олександром Квіташвілі, його першим заступником Олександрою Павленко та іншими посадовими особами МОЗ.

Відповідне доручення, текст якого має агентство "Інтерфакс-Україна", віддано у зв'язку зі зверненням 66 народних депутатів від 20 травня, комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я від 20 травня, депутатів Юрія Савчука ("Народний фронт") від 14 травня і 22 квітня і Оксани Корчинської (Радикальна партія Олега Ляшка) від 19 травня.

Зокрема, Яценюк доручив голові Національного агентства з питань державної служби Костянтину Ващенку, міністру фінансів Наталії Яресько, міністру економіки Айварасу Абрамавічусу, міністру оборони Степану Полтораку та в.о. голови Державної фінансової інспекції Михайлу Дибі перевірити належне виконання обов'язків керівництвом МОЗ щодо забезпечення ведення реєстру оптово-відпускних цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення, забезпечення держзакупівель на 2015 рік, винесення на розгляд Кабміну відповідних нормативно-правових актів , що забезпечують поведінку держзакупівель через міжнародні організації, а також щодо направлення громадян на лікування за кордон.

Квіташвілі у свою чергу заявив під час прямої телефонної урядової лінії, що очікує кампанії задля його усунення з посади. Про це повідомляє кореспондент РБК-Украина.

"Це абсолютно нормально, я цього чекаю. Я дуже нормально до цього ставлюся, це політичний процес - коли починають атакувати людину, яка хоче щось міняти", - заявив Квіташвілі.

За його словами, на всі претензії потрібно мати аргументовані відповіді і чіткий план.

Міністр також підкреслив, що вважає дивним, коли група депутатів просить розслідувати його діяльність, але які не просить розслідувати тендерні закупівлі 2014 року.

"Я просто буду наполягати на тому, щоб всі розслідування пройшли нормально", - підсумував Квіташвілі.

Раніше депутати Верховній Раді запропонували звільнити Олександра Квіташвілі з посади міністра охорони здоров'я. Йому також дорікали, що поранених бійців АТО не відправляти на лікування за кордон через позицію МОЗ.


За матеріалами: Новини Закарпаття
19.01.2019
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1528

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]