Головна » 2017 » Серпень » 9 » У світовому рейтингу WEBOMETRIX УжНУ піднявся на 5 сходинок

У світовому рейтингу WEBOMETRIX УжНУ піднявся на 5 сходинок

Традиційний рейтинг світових університетів за рівнем їх присутності в мережі двічі на рік – у січні та липні – публікує оновлені результати своїх досліджень.

Сьогодні на порталі osvita.ua опубліковано оновлені дані про позиції українських університетів у міжнародному рейтингу Webometrics Ranking of World's Universities. Ужгородський національний університет за півроку суттєво зміцнив свої позиції в цьому рейтингу і наразі посідає 24 місце серед усіх вишів України.

У процесі складання Webometrics Ranking of World's Universities розробниками рейтингу враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів. Іншими словами, оцінюється змістовна та інформаційна складова web-сайту університету.

Новий web-рейтинг університетів світу складений з урахуванням систематизованих даних, отриманих розробниками у липні 2017 року. Загалом, рейтинг охоплює понад 27 тисяч університетів та навчальних закладів з усього світу. Свої рейтингові web-місця отримали і вищі навчальні заклади з України.

Ужгородський національний університет за останні три роки суттєво покращив свою присутність у мережі і стрімко піднявся зі 127-ї позиції (липень 2014-го) на 24-ту (станом на сьогодні) серед більш ніж 300 університетів України, повідомляє Інформаційно-видавничий центр.


За матеріалами: Новини Закарпаття
14.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1232

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]