Головна » 2022 » Грудень » 24 » Білий дім - жодна країна не має права вето на оборонну допомогу Україні

Білий дім - жодна країна не має права вето на оборонну допомогу Україні

У Білому домі заявили про те, що жодна країна, зокрема росія, не може забороняти чи накладати вето на оборонну допомогу, яку Сполучені Штати, а також інші країни надають Україні.

Про це заявив координатор Ради національної безпеки при Білому домі Джон Кірбі.

"Сполучені Штати продовжать надавати оборонну підтримку Україні, і ми робитимемо це, як я вже казав щодо озброєнь, на підставі прямих консультацій з українцями. Ніхто не має права вето на те, що Сполучені Штати надають Україні", – наголосив представник Білого дому.

За його словами, США хочуть бути впевнені, що Україна має достатньо всього, щоб захистити себе від загроз, які перед нею постають і змінюються з часом. Водночас, наголосив Кірбі, у Вашингтоні не зацікавлені в ескалації війни та її переведенні у площину протистояння між США та росією, у чому, на його переконання, не зацікавлені й самі українці.

Представник Білого дому також назвав безглуздими твердження путіна про те, що росія вже нібито веде війну зі США та НАТО. За його словами, у цьому випадку йдеться "про вторгнення росії в Україну, йдеться про жорстокість рф щодо українських людей".

Кірбі також зазначив, що США і раніше дотримувались позиції щодо уникнення зайвої ескалації. "І ми продовжимо це робити, але ніхто не має права вето на те, що ми надаємо Україні, і це включає рф у тому числі", - наголосив представник адміністрації США.


За матеріалами: Новини сьогодні
24-12-2022
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1367

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]