Головна » 2024 » Березень » 30 » Головні зміни, які чекають на українців у 2024 році - що пропонує Німеччина для біженців?

Головні зміни, які чекають на українців у 2024 році - що пропонує Німеччина для біженців?

Понад мільйон українців отримали тимчасовий захист і живуть у Німеччині. З початку повномасштабного вторгнення Німеччина одна з перших, хто почав допомагати і приймати біженців у свою країну. Війна триває і місцева влада вирішила внести важливі зміни щодо умов перебування та забезпечення українських біженців у 2024 році

З початку 2024 року, у біженців розмір соціальної допомоги збільшився на 12%. Влада зробила це для того, щоб покращити умови проживання і задовільнити потреби тим людям, які опинились в надзвичайних обставинах та мають потребу в допомозі держави.

Для самотніх осіб або одиноких батьків розмір виплат становить 563 євро замість 502 євро, у сімейних параметрах розмір виплат на одного становить 506 євро замість 451, а для дорослих у закладах розмір допомоги становить 451 євро, порівняно із попередніми 402 євро.

Підлітки віком від 14-17 років отримують з 471 євро, а діти віком від 6-14 років - 390 євро. Для дітей до 5 років розмір соціальних виплат становить 357 євро.

Витрати на шкільне приладдя для дітей також збільшаться на 12%. У першому півріччі навчального року на придбання ручок, олівців, зошитів або матеріалів для рукоділля для кожного школяра буде виділятися €130, а в другому півріччі – €65.

Зміни щодо працевлаштування українських біженців. Німеччина вже давно натякає на те, що біженці повинні йти працювати і допомагати економіці Німеччини. До того ж, біженці України отримують допомогу з безробіття Burgergeld на рівні з громадянами.

Для того, щоб змотивувати українців працювати, уряд Німеччини визначив ініціативу JobTurbo з метою пришвидшити працевлаштування українців.

Програма допоможе вирішити низку питань щодо швидкого прийняття на роботу.

В першу чергу, буде зміна підходу до вивчення мови. Раніше центр зайнятості допомагав українцям вивчати мову на курсах, за які платила держава. Відтепер українських біженців можна брати на роботу без знань мови.

Пояснюють це тим, що мову можна вивчити в робочому середовищі, покладаючи це завдання на плечі роботодавця.

Центр зайнятості також вказує на те, що не обов‘язково мати певну кваліфікацію, щоб тебе взяли на роботу, як це було раніше. Відтепер можна буде брати українців без досвіду роботи, пріоритет відданий швидкому виходу на роботу навіть при проходженні мовних курсів.

У Німеччині також діє накопичувальна допомога для біженців. Уряд Німеччини вирішив допомогти малозабезпеченим працівникам, співробітники зможуть отримувати накопичувальну допомогу у сумі до 123 євро. Невеликий, але приємний бонус.

Отримати допомогу можуть люди, які проживають у Німеччині з доходом менше 20 000€ та пари з сукупним доходом менше 40 000€ на рік. У 2024 році ліміти буде збільшено вдвічі і ще близько 14 мільйони співробітників зможуть подати заяву на отримання допомоги разом із податковою декларацією.


За матеріалами: Новини сьогодні
30-03-2024
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1356

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]