Головна » 2014 » Серпень » 28 » Як перемогти армію Росії -- рецепт експерта

Як перемогти армію Росії -- рецепт експерта

Експерт "Інформаційного спротиву" Віктор Трегубов: "Коротенько. Україна занадто добре воювала. Несподівано добре.

ДНР сама не розширювалася, а навпаки, гинула. Тому довелося перейти до плану "Б" - організації ДНР за кримським сценарієм. Тобто регулярними військами РФ.

Чому це стало можливим? Тому що європейські політики оговталися від катастрофи з Боїнгом і знову включили звичайний режим умиротворення з розміном НЕ-своїх територій.

Що в цій ситуації можна робити? Воювати. Краще - добре. Ворог буде бити по Маріуполю, швидше за все по Дебальцевому, точно - по оточеним частинам. Буде спроба, як мінімум, вивести ДНР / ЛНР в старі кордони (можливо, без Слов'янська і Краматорська), закріпивши їх у статусі Придністров'я.

У цій ситуації є тільки одна можливість для перемоги - дати по зубах російській регулярній армії. З якомога більшими втратами для неї.

Слабкість Путіна - в тому, що він поки не може собі дозволити "засвітити" участь російських військ так, щоб воно остаточно стало очевидно навіть тим, хто основну інформацію отримує від сусідок і з телевізора.

Як не дивно, росіяни не підтримують повномасштабну інтервенцію в Україну. Ще менше вони підтримують перетворення України в свій Афганістан, звідки регулярно йдуть труни.

Тому завдання ЗСУ - не тільки утримати рубежі, але і завдати противнику якомога більших збитків - і, головне, продемонструвати це. Потрібно, щоб допити псковських десантників стали буденністю.

Потрібно, щоб росіяни побачили реальну ціну цій війні. Паралельно непогано б розкрутити російське роздратування від донбаських біженців. Нам треба, щоб ця кампанія почала не зміцнювати позиції Путіна всередині країни, а послаблювати. Тоді і тільки тоді йому доведеться її згортати".

 


За матеріалами: Новини Закарпаття
25.02.2020
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1825

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]