Головна » 2012 » Вересень » 12 » Лише за серпень на Закарпатті зловили 11 браконьєрів

Лише за серпень на Закарпатті зловили 11 браконьєрів

3 вересня в Головному управлінні було підведенню підсумки роботи за серпень місяць.

Кращих результатів у роботі за кількісним показником з якістю виконання завдань, по роботі з громадськістю та ЗМІ, оцінюючи загальний стан справ на ділянці відповідальності і взаємодію з правоохоронними органами добилися наступні інспектори рибоохорони: ст..державний інспектор рибоохорони Корда С.Ф., та державний інспектор рибоохорони Куцин М.М.

В цілому за серпень місяць інспекторами рибоохорони (8 чол.) викрито 94 порушення з яких 11 порушень це випадки браконьєрства, 8 випадків запобігання браконьєрству, 3 випадки добування "червонокнижних видів", 1 випадок порушення правил водокористування, 18 випадків порушення правил проведення робіт на землях водного фонду, що приводять до погіршення стану середовища існування риби та інші порушення Правил рибальства.

На порушників накладено 5 500 грн. стягнено штрафу в державу 6 900 грн.. Проведено нарахування збитків для відшкодування на суму 3 263 грн., відшкодовано 1 200 грн.. Затримано 9,0 кг. риби та вилучено 18 заборонених засобів лову і 1 човен.За матеріалами: Новини сьогодні
12-09-2012
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 12165

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]