Головна » 2023 » Квітень » 28 » Меморандум про співпрацю у сфері цифрової трансформації підписали Україна та Японія

Меморандум про співпрацю у сфері цифрової трансформації підписали Україна та Японія

У межах меморандуму Японія допомагатиме Україні розвивати інновації та посилювати кіберзахист. Про це інформує пресслужба Міністерства цифрової трансформації України.

У відомстві зазначили, що сьогодні Україна протистоїть ворогу не лише на фронті, а й у кіберпросторі. Тому технологічні рішення Японії допоможуть посилити українські цифрові кордони та захистити інформаційні системи об’єктів критичної інфраструктури. Також під час зустрічі сторони домовилися про обмін найкращими практиками розвитку IT-галузі та розбудови електронного уряду.

Зокрема, заступниця міністра цифрової трансформації України  Валерія Іонан провела зустріч із заступником міністра цифровізації Японії Тошіюкі Замма. Його команда працює над впровадженням My Number Card – пластикового документа з чипом, який дозволяє швидко верифікувати особу при отриманні держпослуг, сплачувати податки онлайн та відкривати рахунки в банку. My Number Card уже користуються понад 96 млн людей – це 76% населення країни.

За словами заступниці очільника Мінцифри, Японія зараз активно впроваджує інноваційні рішення на державному рівні. Натомість Україна вже має унікальний досвід та цифрові рішення, протестовані в умовах повномасштабної війни.

"Ми готові ділитися найкращими кейсами. Зокрема,  досвідом впровадження цифрових документів, реінжинірингу державних послуг та запуску їх у "Дії". Це буде ще один напрям українсько-японської співпраці", – підсумувала Валерія Іонан.


За матеріалами: Новини сьогодні
28-04-2023
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1250

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]