Головна » 2017 » Вересень » 13 » Міжнародний молодіжний фестиваль “Beauty around me” відбудеться в Ужгороді

Міжнародний молодіжний фестиваль “Beauty around me” відбудеться в Ужгороді

Вже цими вихідними, 15-16 вересня, в Ужгороді пройде міжнародний молодіжний фестиваль “Beauty around me”.

Про деталі фестивалю сьогодні журналістам розповідали його організатори: Віталій Ерфан – начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації; Ірина Савченко – начальник відділу молодіжної політики управління; Джерусалем Хайла – волонтер Корпусу Миру США та Катерина Станкевич – виконавчий директор громадської організації „Екосфера”.

За словами організаторів фестиваль проходитиме під гаслом „Єдині в різномаїтті”. У заході візьмуть участь представники країн Азії, Африки Словаччини та США.

Фестиваль спрямований на те, аби зруйнувати купу стереотипів, які існують в українському суспільстві, аби розвинути толерантність та познайомити закарпатців із культурою та звичаями різних держав. Важливо, аби люди розуміли, що всі ми різні і рівні, незважаючи на національність, колір шкіри чи ще які-небудь ознаки, зазначають організатори.

Цьогоріч фестиваль проходитиме 2 дні. Перший день – лише для самих учасників. Вони проходитимуть комунікативний квест-гру, аби ближче познайомитися та налагодити комунікацію один з одним. А вже у суботу, 16 вересня, фестиваль проходитиме на Театральній площі, де кожна країна-учасниця матиме свою локацію.

У наметах учасників можна буде пройти різні майстер-класи, приміряти традиційний одяг з інших країн та просто поспілкуватися з цікавими людьми інших національностей. Завершиться вечір концертом на Театральній, де також кожна країна-учасниця представлятиме свою культуру, однак вже за допомогою пісень та танців.


За матеріалами: Новини Закарпаття
21.02.2020
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1322

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]