Головна » 2019 » Квітень » 19 » Перший Закарпатський турнір з нард пройде в обласному центрі

Перший Закарпатський турнір з нард пройде в обласному центрі

В обласному центрі пройде Перший Закарпатський турнір з нард

4 травня в Ужгороді пройде І-ий Закарпатський турнір з нард «Аль-Ідрісі».

Організатори запрошують усіх бажаючих взяти участь у турнірі. Призовий фонд турніру — 50 000 грн. Гратимуть у, так звані, довгі нарди. Організовують захід новостворена Федерація нард Закарпаття спільно з Всеукраїнською федерацією нард.

Турнір проходить за підтримки готельно-ресторанного комплексу “Кілікія” та Товариства вірменської культури Закарпаття “Арарат”, повідомляє Заголовок.

Для того, щоб поборотися за призовий фонд необхідна попередня реєстрація, яка відбувається за телефоном: 050-171-00-88.

За словами організаторів, у Закарпатті ще не проводився турнір з нард, тоді як гра безумовно цікава і досить поширена. “Ми прагнемо популяризувати цю гру серед населення, а також зібрати на одній локації максимальну кількість гравців. Переконані, їм буде цікаво поспілкуватися і поборотися за призовий фонд. Переможець першого турніру отримає 25 тис. грн., срібний призер — 15 тис. грн., бронзовий — 10 тис. грн.”, – пояснили влясну ініціативу у Федерації нард Закарпаття.

Турнір проходитиме на території тераси готельно-ресторанного комплексу “Кілікія”. Участь у турнірі — 250 грн. з особи, цей внесок включає також обід для учасників.


За матеріалами: Новини Закарпаття
22.08.2019
Публікація на https://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 194

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]