Пилососи пароочисники ROWENTA знищують весь бруд
Парова швабра знищує весь бруд
Пилососи пароочисники, які ще часто називають паровою шваброю, поки не набули великого поширення. Основна інформація про пароочищувачі приходить з телепродаж, де їх рекламують як пристрій, який може творити чудеса. Але це помилка, деякі люди до такої інформації ставляться з недовірою. Проте немає жодних причин сумніватися - парові швабри дійсно корисні помічники, тому що пар був перевіреним способом ефективного прибирання на протязі десятиліть. Перейшовши за посиланням https://www.rowenta.ua/ДОГЛЯД-ЗА-ПОМЕШКАННЯМ/Прибирання-парою/c/steam%2Bcleaners ви попадете на сайт компанії, яка є офіційним представником, бренду Ровента в Україні. Тут ви знайдете детальну інформацію про доступний асортимент моделей пароочищувачів Rowenta.
Офіційний статус компанії гарантує якість і надійність техніки та аксесуарів, представлених на сайті. За допомогою ресурсу також можна знайти офіційних дистриб'юторів і швидко замовити продукцію з гарантією на ремонт і обмін за європейськими стандартами. Тому радимо одразу додати портал в закладки.
Для якої поверхні підходить парова швабра?
Якщо у вас в будинку велика частина поверхонь підлог з килимовим покриттям, то ви можете по максимуму використовувати парову швабру на кухні та у ванній, де підлоги "голі". Завдяки пару ви також заощадите на миючих засобах.
Також парова швабра очищає лінолеум, проникає між вузькими щілинами, стиками і віконними рамами, з її допомогою ви видаляєте пил зі штор, клітин, акваріумів та тераріумів, рятуєтеся від стійких відкладень.
Переваги парових швабр:
- комфорт при збиранні: без вигину спини, без непотрібного застосування сили;
- розчиняє бруд: навіть найстійкіші забруднення швидко ліквідуються;
- ідеальна чистота гарантована;
- Ви можете мити дзеркала та вікна;
- ефективність також підтверджена на пористих поверхнях, таких як натуральний камінь або бетон;
- видаляє клеї і покриття, тому її можна використовувати для видалення шпалер;
- може відпарити м'яті тканини (штори, портьєри).
Недоліки парових швабр:
- слід дотримуватися обережності з термочутливими матеріалами, так як вони можуть бути зруйновані при неправильному використанні швабри;
- зверніть увагу на відмінність між паровим очищувачем і очищувачем під тиском; останній підходить для використання на відкритому повітрі;
- більш висока вартість, ніж у звичайних швабр.
Водопровідної звичайної води досить, щоб заповнити пилососи пароочисники. Сам процес роботи простий - є два різних перемикача для включення і виключення пари. Однак із парою потрібно працювати обережно, щоб не обпектися.
Швабра може заощадити багато часу, і ви оціните це, навіть якщо у вас алергія, адже пар - кращий спосіб чистки. Він не тільки не накручує пил, але і видаляє всі забруднення, в тому числі плісняву і мікроби.