Головна » 2021 » Листопад » 10 » Скільки можна користуватися смартфоном: версія офтальмологів

Скільки можна користуватися смартфоном: версія офтальмологів

Скільки можна користуватися смартфоном

Доктор медичних наук, лікар-офтальмолог Сергій Хомяков заявив, що для збереження зору користуватися смартфонами і планшетами допускається не більше шести годин на добу. Важливо не погіршувати здоров’я парного органу, мова йде про шкоду через безперервної зорової роботи.

Сьогодні практично у кожного в розпорядженні є високотехнологічні мобільні пристрої з прямим виходом в інтернет, що є вкрай комфортним. Поряд з цим слід дбайливо ставитися до свого зору.

Обмеження в користуванні гаджетом продиктовані необхідністю, так як існує загроза зниження гостроти зору. Як правило, смартфон беруть в руки з самого ранку, перевіряючи електронну пошту або акаунти в соціальних мережах. Дана робота виконується за межами користування персональним комп’ютером або ноутбуком, що є додатковим навантаженням на очі.

Сучасні смартфони мають безпечні технології, що забезпечують відносно нешкідливий режим їх використання. Оптимальне навантаження на парний орган для дорослої людини не повинна перевищувати 6-7 годин на день, але через кожні 20 хвилин роботи потрібно робити 5-хвилинну перерву.

Слід взяти до уваги, що діагональ екрану гаджета впливає на роботу мозку. Занадто великий дисплей не завжди себе виправдовує, так як викликає зайву перевтому через задіяння ділянок мозку, що обробляють великі зображення.

Найоптимальнішим розміром екрану визнають діагоналі 5-20 дюймів. Хомяков підкреслив, що дисплеї сучасних смартфонів за якістю створюваного зображення принципово не відрізняються між собою.


За матеріалами: Новини сьогодні
ТОП:
10-11-2021
nowyny.com/
Додав: gucul
Коментарі: 0
Переглядів: 1357

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]