Головна » 2024 » Квітень » 17 » Успішною інтеграцію українських біженців вважають у Чехії

Успішною інтеграцію українських біженців вважають у Чехії

Більшість людей у Чехії вважають, що їх республіка прийняла більше біженців з України, ніж може прийняти. Такі дані опитування наводить 15 квітня Центр вивчення громадської думки.

Порівняно з опитуванням літа 2023 року частка людей, впевнених, що інтеграція українських біженців у чеське суспільство є успішною, зросла на 9 процентних пунктів, до нинішніх 55%.

Водночас 60% вважають, що українські шукачі притулку мали би залишитися в ЧР тимчасово та згодом повернутися до батьківщини, й лише 11% виступають за можливість постійного поселення українських біженців.

Те, що Чехія прийняла більше біженців з України, ніж країна може, сказали 59% респондентів. Лише 5% сказали, що Чехія прийняла менше біженців, ніж могла впоратися.

Цікавляться розвитком ситуації навколо біженців з України 40% громадян Чехії. Близько п’ятої частини населення постійно стикаються з біженцями з України - мають серед них своїх колег, друзів чи однокласників своїх дітей.

На початку квітня Міністерство внутрішніх справ ЧР поінформувало, що зараз у Чехії залишаються близько 339 тисяч біженців з України, які отримали тимчасовий захист. Загалом з початку повномасштабного російського вторгнення в Україну Чехія видала майже 600 тисяч документів про тимчасових захистів, половина з яких втратили свій строк дії.

Опитування проводилося з 26 січня по 11 березня, в ньому взяли участь близько 1000 осіб віком від 15 років.


За матеріалами: Новини сьогодні
17-04-2024
nowyny.com/
Додав: admin
Коментарі: 0
Переглядів: 1546

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]