Головна » 2018 » Травень » 2 » В Ужгороді відкрили виставку мікромініатюр - караван у вушці голки та Мона Ліза на рисовому зерні. ВІДЕО

В Ужгороді відкрили виставку мікромініатюр - караван у вушці голки та Мона Ліза на рисовому зерні. ВІДЕО

В Ужгороді у Закарпатському музеї народної архітектури та побуту скульптор-мікромініатюрист Володимир Казарян представив свою унікальну колекцію мікромініатюр «Восьме чудо світу»

В Ужгороді відкрили унікальну виставку мікромініатюр. Про це пише zakarpattya.net.

Серед експонатів — найменший у світі портрет Мони Лізи, яку український скульптор-мікромініатюрист Володимир Казарян малював олійними фарбами на зрізі рисового зерна пензлем з 1/100 частини волосся.

У музеї представлено кілька десятків дивовижних робіт, розгледіти які можна лише під надпотужним мікроскопом.

Так, серед експонатів виставки портрети, зображені на рисових зернах, скульптури, встановлені на кінчику людської волосини або маковому зерняткові.

Скульптор зміг розмістити у вушкові голки караван верблюдів та трьох слонів, а на кристалі цукру — коня. А ще серед робіт є букет троянд, де пелюстки зроблені з риб′ячої луски, а стебла — з людського волосся.

На виставці представлено кілька робіт, виконаних у стилі мікромережива. Це мікроскопічні серветки, сферично вишиті із 1/100 частки волосся, яке попередньо пофарбували срібною фарбою.

За словами майстра, він працює з інструментами, які виготовляє самостійно, він додав, що робота є досить копіткою і потребує максимальної віддачі.

Перед початком виготовлення мікромініатюри скульптор кілька днів голодує, а працює між ударами серця, адже мінімальна мікровібрація може зіпсувати роботу.

За 40 років творчості Володимир Казарян створив близько 600 мікромініатюр. Його роботи, зокрема виставка «Восьме чудо світу», експонувалися в Єгипті, Прибалтиці, Чехії, США та багатьох містах України. Окрім створення мікромініатюр, автор пише вірші, видає власні книги, займається музикою.


За матеріалами: Новини сьогодні
02.05.2018
nowyny.com/
Додав: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1270

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]