Головна » 2013 » Жовтень » 8 » Струнний квінтет з Польщі виступить в Ужгороді. ВІДЕО

Струнний квінтет з Польщі виступить в Ужгороді. ВІДЕО

16 жовтня в мистецькому центрі «Галерея Ілько» виступить струнний квінтет з Польщі VOLOSI. Музичний вечір пройде в стілі world music (етнічна музика).

Гурт Vołosi з’явився на європейській world music сцені після тріумфального виступу на фестивалі Польського Радіо «Нова традиція» у 2010 році. Несподіване поєднання класичних стандартів і фольклорних мотивів, що так вразило публіку та критиків, невипадкове. Учасники гурту Кшиштоф і Станіслав Ласони — випускники музичної академії імені Кароля Шимановського (Катовіце), зачаровані народною музикою, яку з дитинства чули у довколишніх гірських селах. Збігнєв Міхалек, Ян Качмажик та Роберт Важут — гуральські народні музики, мешканці гір, де сходяться кордони Чехії, Польщі та Словаччини.

Vołosi грають надзвичайно емоційно, захоплюючись та захоплюючи потоками балканських, трансільванських і карпатських мотивів, переплетених із класичними мелодіями європейських композиторів. Майстерність найвищого рівня поєднується у них із невимушеністю, а енергія — з вишуканістю. Сьогодні кількість шанувальників гурту невпинно зростає, і не лише у Польщі, а й у Грузії, Данії, Німеччині, Великобританії. В Україні гурт став справжнім відкриттям міжнародного фестивалю АртПоле’2012, підтвердивши свій успіх аншлаговими виступами у семи українських містах.


За матеріалами: Новини Закарпаття
15.11.2018
Публікація на http://nowyny.com/
Автор: adminA
Коментарі: 0
Переглядів: 1612

Коментарі

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]